O Firmie

Specjalistyczny Zakład Usługowy Dezynsekcji, Dezynfekcji, Deratyzacji, Czyszczenia Komor Zsypowych, Dywanów i Tapicerki Meblowej (w/g  standardów AIB i systemu jakości HACCP)

Pozwalamy sobie polecić Państwu nasze usługi w zakresie Dezynsekcji, Dezynfekcji, Deratyzacji, Prac Porządkowych, w tym maszynowego: bezpyłowego Trzepania, Prania,Odkażania  Dywanów-Tapicerek-Materacy, CZYSZCZENIA RUR ZSYPÓW I KLAP ZSYPOWYCH oraz Doradztwa Antyszkodnikowego.

Tępimy wszelkiego rodzaju insekty, owady latające i pełzające oraz przykre zapachy organiczne, mikroorganizmy chorobotwórcze (roztocza alergenne, świerzbice, wszawice, karaluchy, prusaki, pchły, świerszcze, wije, chrząszcze niszczące dywany i tkaniny, osy, szerszenie, w zabudowaniach, pluskwy, muchy, komary, mrówki, rybiki cukrowe, mole, pleśnie, itp.) i gryzonie (szczury i myszy) oraz usuwamy gołębie i kuny z poddaszy wraz z ich odkażaniem.

Dezynsekcję Dezynfekcję odkażająco - odwaniającą wykonujemy najlepszymi zachodnimi i krajowymi preparatami, nie powodującymi plam, niepalnymi i bezzapachowymi.

Deratyzacja - do tępienia gryzoni
używamy preparatów równie wysokiej jakości o opóźnionym działaniu, odławiających całe populacje gryzoni.

Prace Porządkowe - USUWANIE KUN, BEZPAŃSKICH KOTÓW I GOŁĘBI - uprzątanie strychów i stropodachów z odchodów i padliny po gołębiach oraz  MECHANICZNO-CIŚNIENIOWE CZYSZCZENIE RUR ZSYPOWYCH, KLAP ZSYPOWYCH I ŚMIETNIKÓW wraz z odkażaniem i dezynsekcją.

Trzepanie i Pranie Dywanów, Tapicerki Meblowej i Materacy wykonujemy technologią i sprzętem USA również ekologicznymi metodami nie chemicznymi dla alergików, małych dzieci i osób chorych. Dzięki właściwościom stosowanych preparatów, posiadających aktualne atesty i zezwolenia M.Z., obiekty zabezpieczone są przed owadami, gryzoniami i innymi szkodnikami przez szereg miesięcy, a nawet na stałe (przy stałej umowie o ochronie przed w/w szkodnikami).

Ceny - uzależnione od rodzaju szkodników, ich ilości, wielkości i rodzaju zlecenia.
Dogodne warunki płatności (przelew, gotówka).

Radix zapewnia bonifikaty cenowe dla dużych obiektów, pisemną gwarancję skuteczności zabiegów oraz wszelkie niezbędną dokumentację formalną w/g wymogów HACCP wraz z PLANEM ZWALCZANIA SZKODNIKÓW.

Na życzenie klienta przystępujemy do wykonania usługi w ciągu 24 h. od otrzymania zlecenia, a w przypadkach awaryjnych - natychmiast !!!

Prosimy o kontakt faksem lub telefoniczny: 22 679 79 49 lub kom. 605 325 849, lub mailem: radix2@o2.pl.                  

Z poważaniem
RADIX – mgr inż. Janusz Wenek